Zmiany w spółce

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI

Zmiany w spółce

Drodzy Gliwiczanie,

uprzejmie informujemy, iż z dniem 28 września 2020r. Przedsiębiorstwo Składowania i Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. zmieniło nazwę na Przedsiębiorstwo Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. Gliwice.
Zmianie uległa nazwa Spółki, elementy identyfikacji wizualnej (tj. logo, oficjalna grafika, strona internetowa) oraz częściowo klasyfikacja działalności. Ważny aspekt związany ze zmianami jest skierowany w głównej mierze do Mieszkańców Gliwic- dotyczy zakresu działalności o charakterze edukacji ekologicznej. To z myślą o Was, drodzy Gliwiczanie będziemy budować centrum edukacji ekologicznej wraz ze ścieżką edukacyjną, po której będziemy Was oprowadzać i nauczać z zakresu segregacji odpadów i instalacji do ich przetwarzania.
W trosce o przyszłość Gliwic zależy nam, aby działać w sposób bardziej ekologiczny. W związku z tym na szczególne wyróżnienie zasługuje również planowana produkcja nawozów i  związków azotowych pozyskiwanych z odpadów zielonych i oczyszczanie odcieków. Na tej płaszczyźnie przy współpracy z Wydziałem Inżynierii Środowiska i Energetyki oraz Wydziałem Chemicznym Politechniki Śląskiej, podjęte zostały działania mające na celu wybudowanie m. in. oczyszczalni dla odcieków.

Nowe obszary aktywności – Drugie Życie Rzeczy

Ponadto postanowiliśmy otworzyć dla Państwa punkt „Drugie Życie Rzeczy”. W Punkcie każdy mieszkaniec Gliwic może bezpłatne przekazać oraz bezpłatne przejąć niepotrzebne już rzeczy. Drugie Życie Rzeczy to nadanie niechcianym przedmiotom prawa do dalszego funkcjonowania. To również drugie życie dla Twojego portfela! Wspomożesz w ten sposób nie tylko naturalne środowisko ale i drugiego człowieka.

Dbamy o czystą przyszłość Gliwic

Mamy wielką nadzieję, iż wspólnymi siłami zbudujemy czystą wizję przyszłości, a Spółka w nowej odsłonie zostanie przez Państwa ciepło przyjęta i szybko zafunkcjonuje w przestrzeni publicznej.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

2021-01-05T15:03:00+01:00
Go to Top